Увага! Стартував місячник олімпіадного руху!

 Знання, формування інтелектуального потенціалу, вияв та підтримка обдарованих дітей є необхідною складовою освітнього процесу НВК «Ерудит».  Масовим та розвиненим напрямом із виявлення та підтримки школярів залишаються предметні олімпіади.
      З 18 вересня 2020 року в навчальному закладі стартував I етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Цього року вони проводяться у форматі онлайн.   

     Запрошуємо учнів до участі в інтелектуальних змаганнях. Бажаємо успіхів!

 

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Семінар щодо впровадження експерименту “Організаційні, психолого-педагогічні умови впровадження елементів е-навчання в школі для учнів та вчителів”Семінар щодо впровадження експерименту “Організаційні, психолого-педагогічні умови впровадження елементів е-навчання в школі для учнів та вчителів”

  28 листопада 2017 року у Київському палаці дітей та юнацтва відбувся семінар — нарада для відповідальних осіб щодо проведення експерименту “Електронний підручник”. Даний семінар відвідали заступник директора з навчально

Декада історії у дистанційному форматіДекада історії у дистанційному форматі

      2-3 листопада в межах декади з історії серед учнів 6-тих та 7-мих класів було проведено історичний онлайн-марафон з використанням сервісів Kahoot, Quiz та learningapps. Інтерактивні навчальні ігри,