Відпочинок із друзями

А волошки в житі, мов зірки, цвітуть.

Літо, літо, літо, довго з нами будь!

Мов зелене свято, пролітають дні.

Літа забагато не буває, ні.

Золотим серпанком швидко промайне,

Збудять на світанку журавлі мене.

Валентина Бондаренко

   Попереду два місяці невгамовного літа. Золота пора для відпочинку, поїздок за кордон, відвідування музеїв, театрів, виставок тощо. Можна купатися в річці чи в морі, засмагати під ласкавим сонечком, читати цікаву книжку чи просто мріяти. А ще – вдосталь наговоритися з батьками й родичами під час їхніх відпусток.

   Є діти, які дуже люблять спілкуватися з друзями, придумувати з ними різні ігри. Для них кожного року в НВК «Ерудит» гостинно відкриває двері пришкільний табір «Сонячний».

   Час минає швидко, і вже 27 червня 2019 року школярики табору попрощаються зі своїм навчальним закладом до вересня.

   Перебуваючи в «Сонячному», діти відвідували уроки танців, англійської мови, уважно слухали розповіді цікавих людей, що приходили до них у гості, брали участь у змаганні «Веселі старти», робили фізичні та хімічні досліди, в ігровій формі вивчали правила дорожнього руху. Зацікавлено наші вихованці дивилися вистави професійних акторів. Вони й самі чудово інсценізували українську народну казку «Як козаки мову вивчали». За це отримали перемогу й були нагороджені дипломом у номінації «Патріотична тема» на сцені ЦДЮТ у конкурсі кращих юних акторів шкільних таборів.

   А скільки школярики провели ігор, конкурсів пісень та гуморесок, зустрічей із письменниками й полісменами, різноманітних вікторин та естафет! Кожен ранок починався з руханки. Не обійшлося, звичайно, без смачних сніданків та запашних гарячих обідів.

   Усе це залишиться в пам’яті надовго. Діти оздоровилися, загартувалися, відпочили, щоб із новими силами розпочати прийдешній навчальний рік.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Лекція для старшокласників «Вплив харчування на ризик раку»Лекція для старшокласників «Вплив харчування на ризик раку»

До Всесвітнього дня боротьби проти раку, який відзначається щороку 4 лютого, учені Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є.