Відзначення Дня Соборності України в початковій школі

Державне свято День Соборності України учні  початкової школи відзначили урочисто та патріотично. Класні керівники підійшли креативно і творчо до проведення виховних годин: «Ми – українці» в перших класах, «День Соборності України» з переглядом мультимедійних презентацій  в 2-4 класах.   Школярі  не були сторонніми спостерігачами, а взяли активну участь: зачитували повідомлення для однокласників, читали вірші, створювали живий ланцюг, як символ Соборності України і виконували інтерактивні вправи для розуміння поняття «соборність». А щоб підкреслити  значення  свята, одягнулися  у вишивані сорочки.

Заходи подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

До уваги батьків учнів 5 класів!До уваги батьків учнів 5 класів!

Шановні батьки! Цьогоріч ваші діти стали гімназистами. Це велика відповідальність для вас і ваших дітей. Як успішно адаптуватися до нових умов навчання? Рекомендації та побажання вчителів ви отримаєте під час

Бій під Крутами: пам’яті героїв присвячуєтьсяБій під Крутами: пам’яті героїв присвячується

  Сто років тому відбулася одна з найтрагічніших подій в історії нашої країни. Українські студенти віддали своє життя, аби захистити Київ від наступу більшовиків. З метою виховання в учнів поваги

Відкриття Декади математики інформатики та фізикиВідкриття Декади математики інформатики та фізики

  У НВК “Ерудит” стало доброю традицією проведення Декади математики інформатики та фізики, яка в цьому розпочалась урочистою лінійкою 19 листопада. Цей захід був підготовлений вчителем інформатики Мельниченко Д. С.