Вітання з Днем працівників освіти!

       Дорогі вчителі, працівники школи! Сердечно вітаю вас із прекрасним святом – Днем працівників освіти!

      Професія вчителя є унікальною, осяйною, тією, що дозволяє людству відтворювати себе в наступному поколінні. Бути учителем – велике мистецтво й щоденна жертовна праця. Адже лише цю професію обирають серцем і залишаються вірними їй на все життя.

        Щиро дякую вам за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

     Хай засіяна невтомною працею освітянська нива урожаїть новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі.

    Переконаний, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту, створимо належні умови для самореалізації особистості.

     Бажаю Вам міцного здоров’я,  радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

                                   З повагою – директор НВК «Ерудит» О.Перехейда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

 I етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики I етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики

       Головним показником успішної реалізації освітнього процесу та виховання інтелектуальної особистості, здатної застосовувати набуті знання та орієнтуватися в сучасному суспільстві,

Інформація щодо кількості 10 класів на 2020-2021 н.р. та профілів навчанняІнформація щодо кількості 10 класів на 2020-2021 н.р. та профілів навчання

Кількість класів на 2020-2021 н.р. Кількість учнів у класах Профілі навчання 2 61 Гуманітарний (поглиблене вивчення англйської мови)