Врятуй себе, захисти інших, допоможи кожному!

23 квітня в НВК «Ерудит» пройшов «День цивільного захисту»

За підтримки 1-го спеціального центру швидкого реагування та гуманітарного розмінування ДСНС України, Головного управління ДСНС України у м. Києві,  начальника відділу забезпечення запобігання надзвичайним ситуаціям, полковника служби цивільного захисту Шаповалової В.Б. організовано та проведено заходи з пропаганди цивільного захисту,  питань безпеки життєдіяльності людини.

З метою практичної перевірки готовності навчального закладу до проведення ефективних заходів щодо захисту учасників освітнього процесу при виникненні надзвичайних ситуацій  була здійснена евакуація учнів, учителів та працівників. 

 Проведені Єдиний урок ЦЗ, заняття та тренінги для учнів 1-4 класів, комплексні тренування для учнів 5 – 8 класів, тематичні уроки – для учнів 9 – 11 класах.  

Школярі переглянули документальну стрічку про катастрофу на Чорнобильській АЕС «Чорнобиль». Ознайомилися зі спеціальною технікою, транспортом, приладами для виявлення вибухонебезпечних предметів, змогли безпосередньо поспілкуватися з тими, хто стоїть на варті охорони нашого життя: представниками групи управління піротехнічних робіт, курсантами Національного університету цивільного захисту України, працівниками Служби цивільного захисту.

Вихованці НВК отримали безцінний досвід!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post