Всесвітній День боротьби зі СНІДом

       1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.

       На позакласному заході «Обери життя!» учні 6-Б класу розширили свої знання про небезпеку епідемії ВІЛ\СНІДу , про історію відкриття вірусу імунодефіциту, шляхи його передачі та основні симптоми інфікування ВІЛ, назвали способи захисту, а також долучилися до акції  «Червона стрічка – символ нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без ВІЛ!»

          Такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від  цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Відпочинок у пришкільному таборі “Сонячний” Веселим, цікавим та пізнавальним став перший тиждень відпочинку для вихованців пришкільного табору «Сонячний». Кожен день