Всесвітній день тварин

     4 жовтня  у світі відзначають Всесвітній день тварин, який покликаний посилити активність у сфері захисту тварин, розширити обізнаність людей про загрози, з якими вони стикаються.

     З метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності їхнього життя для початкової школи НВК «Ерудит» пройшли уроки доброти «Вухасті, хвостаті, кмітливі» . Учні познайомилися з незвичайними тваринами, які занесені до Книги рекордів Гіннеса.

    Отже, кожному з нас потрібно пам’ятати: у природному світі має панувати гармонія, кожен відповідальний за збереження екосистеми, адже наші нащадки не повинні залишитись самотніми на планеті.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

У світі точних наукУ світі точних наук

З метою розширення і поглиблення знань гімназистів про природничо-математичні дисципліни, формування екологічної культури особистості, розвитку інтелектуальних творчих здібностей, залучення їх до різноманітної діяльності за інтересами, підвищення професійної майстерності вчителів, упровадження

Чудові канікули в Карпатах!Чудові канікули в Карпатах!

Традиційно на зимових канікулах учні туристичного гуртка «Вершина» НВК «Ерудит» під керівництвом Хомицької Юлії Борисівни виїжджають на лижні збори до Карпат. Мальовничий куточок Закарпаття село Верхній Студений давно зачарувало юних