До Всесвітнього дня охорони довкілля “День природи”

 

6 червня вихованці пришкільного табору відпочинку “Сонячний” взяли участь у заходах присвячених Всесвітньому дню охорони довкілля. Разом з вчителем природознавства та географії Корень Ларисою Олексіївною учні здійснили уявну навколосвітню подорож. Вчитель розповіла, що головну загрозу довкіллю становить людина – її байдужість, безкультур’я і безмежна жадібність. Тема Всесвітнього дня навколишнього середовища 2018 року «Бій забрудненню пластиком» – закликає всіх об’єднатися для боротьби з однією з найбільших екологічних проблем нашого часу. Тема Дня обрана Індією. Ця країна закликає кожного замислитися над тим, що можна змінити в своєму щоденному житті для полегшення тиску пластикового забруднення на навколишнє середовище, дику природу і здоров’я.

Діти згадали про будову Сонячної системи та планети Земля, спостерігали за “виверженням” моделі вулкану, познайомилися із основними забрудниками довкілля, дізналися про те, чому важливо сортувати сміття, здійснили уявну подорож по пустелі Сахара, болотами Амазонії, “полювали” на тигрів у джунглях Індії.

Під час бесіди з БЖД діти дізналися про отруйні лісові гриби, ягоди та поведінку в лісі. Незабутні враження залишив у дітей конкурс малюнків на тему: «Земля – наш дім». День Довкілля для вихованців табору «Сонячний» видався цікавим, діти отримали яскраві враження та гарний настрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post