До Всесвітнього дня охорони довкілля “День природи”

 

6 червня вихованці пришкільного табору відпочинку “Сонячний” взяли участь у заходах присвячених Всесвітньому дню охорони довкілля. Разом з вчителем природознавства та географії Корень Ларисою Олексіївною учні здійснили уявну навколосвітню подорож. Вчитель розповіла, що головну загрозу довкіллю становить людина – її байдужість, безкультур’я і безмежна жадібність. Тема Всесвітнього дня навколишнього середовища 2018 року «Бій забрудненню пластиком» – закликає всіх об’єднатися для боротьби з однією з найбільших екологічних проблем нашого часу. Тема Дня обрана Індією. Ця країна закликає кожного замислитися над тим, що можна змінити в своєму щоденному житті для полегшення тиску пластикового забруднення на навколишнє середовище, дику природу і здоров’я.

Діти згадали про будову Сонячної системи та планети Земля, спостерігали за “виверженням” моделі вулкану, познайомилися із основними забрудниками довкілля, дізналися про те, чому важливо сортувати сміття, здійснили уявну подорож по пустелі Сахара, болотами Амазонії, “полювали” на тигрів у джунглях Індії.

Під час бесіди з БЖД діти дізналися про отруйні лісові гриби, ягоди та поведінку в лісі. Незабутні враження залишив у дітей конкурс малюнків на тему: «Земля – наш дім». День Довкілля для вихованців табору «Сонячний» видався цікавим, діти отримали яскраві враження та гарний настрій.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Дорогі вчителі, батьки, учні!Дорогі вчителі, батьки, учні!

Від усього серця вітаю вас із Днем знань!  Нехай цей навчальний рік відкриє перед школярами нові горизонти пізнання світу, а високі стандарти української освіти допоможуть досягти значних успіхів у навчанні.

І етап змагань з усного математичного рахунку «ПРАНГМІЛІНЕ»І етап змагань з усного математичного рахунку «ПРАНГМІЛІНЕ»

 Сьогодні, 18 жовтня 2017 року, учні 11 класів НВК ”Ерудит” долучилися до участі в І етапі змагання з усного математичного рахунку “Прангліміне”, яке проводиться на освітньому сайті Міксіке міжнародного освітнього