Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет»

 

14 лютого 2020 року учні 10-11 класів НВК «Ерудит» разом із учителями інформатики Дмитренко А. В. та Мельниченко Д. С. у рамках проведення Дня безпечного Інтернету приєднались до конкурсу, який об’єднує всіх, хто користується Інтернетом.

Даний вид роботи  допоміг отримати старшокласникам максимум користі від часу проведеного за комп’ютером.

Головна мета конкурсу — нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в Інтернеті. Допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше.

Даний конкурс допоміг сформувати інформаційну грамотність, яка рятуватиме гімназистів від неприємностей, що можуть очікувати в Інтернеті.

В основі завдань — цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, коли користується комп’ютером, планшетом, смартфоном та виходить в Інтернет.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Смачний обідСмачний обід

Після насиченої  та цікавої  роботи потрібно, як слід відпочити та смачно поїсти! Вихованці  табору “Сонячний”  забезпечені трьохразовим  харчуванням: сніданком,обідом та підвечірок. На період відпочинку меню  табору доповнено свіжими фруктами, овочами та соками.  

Міжнародний день толерантностіМіжнародний день толерантності

  16 листопада 2018 року в приміщенні актової зали НВК «Ерудит» відбувся виховний захід «Толерантний світ – гармонійний світ». Учні 5-7 класів дізналися якими рисами володіє толерантна людина та як