Читання відіграє важливу роль у житті дитини. У теперішній час діти дуже прив’язані до сучасних комп’ютерних технологій, тому книги вже не займають таке важливе місце в їх розвитку та зростанні.

Задля сприяння реалізації основних пріоритетів НУШ, зокрема, створення умов для розвитку й самореалізації кожної особистості, формування покоління, яке здатне вчитися впродовж усього життя,  продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства,  у  НВК «Ерудит» м. Києва протягом жовтня  проводився Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

За цей час для читачів було проведено чимало цікавих та змістовних заходів, які були спрямовані на популяризацію дитячого читання, розвиток творчого та інтелектуального потенціалу дітей. Це й конкурси листівок, малюнків, закладок, бібліотечні уроки, день бібліотворчості, зустріч з перекладачем Наталією Іліщук. Свої пропозиції та відгуки про  роботу бібліотеки діти змогли залишити в поштовій скриньці на «Читацькому паркані», також було проведено читацький марафон та  конкурс читців «Суперчитач шкільної бібліотеки». Активна участь учнів у проведенні місячника є підтвердженням того, що шкільна бібліотека – це  інформаційно-культурний центр навчального закладу, стратегічний партнер освіти.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Чепурна С.В. вручила  диплом «Кращий читач шкільної бібліотеки» учениці 5-А класу Рошці Аурелії.