Всеукраїнський проєкт «Переможемо разом»

     17 березня 2022 року стартував Всеукраїнський проєкт «Переможемо разом», започаткований учителями фізичної культури, об‘єднаними рухом Junior, за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту МОН та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Він здійснюється у межах програми Президента Володимира Зеленського «Здорова Україна».

      Повернення країни до освітнього процесу під час війни потребує нових рішень щодо залучення школярів до рухової активності. Від цього залежить їхній фізичний і психологічний стан. 

      Педагоги фізичної культури нашої школи долучилися до проєкту, згуртувалися задля впровадження нової форми організації онлайн-уроків.

       Така форма проведення занять створює умови  живого спілкування, емоційної розрядки, зниження тривожності, підтримки одне одного, обміну досвідом, організації патріотичних челенджів та флешмобів. Уроки проводяться з урахуванням вікових особливостей учнів, а також методичних рекомендацій для організації занять.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Захоплюємося українським гуморомЗахоплюємося українським гумором

15.02.2017 року учні 7 класу разом з куратором відвідали Молодий театр, де переглянули одну з найулюбленіших  українських комедій «Сватання на Гончарівці». Було дуже цікаво спостерігати за тим, як красуня Уляна