Всім мамам до землі вклоняємся!

    Надворі буяє весна. В Україні це час величних радісних сімейних святкувань. У другу неділю травня вшановуємо наших Берегинь, хранительок сімейного вогнища, наших добрих та водночас незламних і жертовних Матерів. Цього року День матері відзначаємо 8 травня. Зараз він набув більшого значення. У війни не жіноче обличчя… Та чи так це? І вдома, і на передовій, і безпеці, і під шквальним вогнем вони тримають наші життя! Українські жінки, поряд із чоловіками, беруть участь у захисті рідної землі. Матері героїв – це також українські герої, бо на їх плечі лягає не менше, а може й ще більше навантаження!

    З нагоди  свята учні НВК «Ерудит» взяли участь в онлайн-флешмобі привітань та добрих справ, які подарують радість нашим найріднішим. Творчо  та натхненно працювали art-майстерні з виготовлення вітальних листівок. У свої роботи школярі вклали любов, тепло та вдячність до своїх матусь. 

     На світлинах наші учні тримають квіти – це привітання для матерів наших захисників! Низько вклоняємося Вам, дорогі жінки, за Ваших синів і  доньок,  які   не шкодуючи  власного життя,  відстоюють територіальну цілісність і свободу України. Ви виховали справжніх людей, дарували свою любов та підтримку патріотам, які люблять Україну і з перших днів стали на захист її незалежності. Їх героїзм та подвиг є прикладом для підростаючого покоління. Вони завжди залишаться в наших серцях, адже герої не вмирають. Все буде Україна!!!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Бібліотека – це скарбниця всіх багатств людського духуБібліотека – це скарбниця всіх багатств людського духу

Бібліотека – це скарбниця всіх багатств людського духу. Г. Лейбніц 16 та 19 січня для учнів 1-А та 1-Б класів в бібліотеці був проведений бібліотечний урок на тему : «

Фастів – «Палієва держава»Фастів – «Палієва держава»

28 квітня 2017 року  учні 10-А та 8 класів гімназії “Ерудит” відвідали м.Фастів (раніше Хва́стів) — місто обласного значення Київської області, районний центр. Гімназисти мали можливість познайомитись з історією міста. Свідками тих часів є пам’ятки археології: