Вирує життя в таборі «Сонячний»

Відпочинок у  таборі «Сонячний» насичений різноманітними заходами.  Діти з великим захопленням відвідують уроки танців, слухають цікаві розповіді гостей, вивчають іноземні мови.  

Своїми враженнями про відпочинок у таборі  діти діляться не тільки усно, а й на інтерактивному стенді з постійно оновленими фото,  які також переглядають   батьки, спостерігаючи  за активним відпочинком дітей. А попереду ще багато цікавого!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

   Конкурс виразного читання «Ну що б, здавалося, слова…»   Конкурс виразного читання «Ну що б, здавалося, слова…»

  Справжнім святковим дійством став для гімназії конкурс читачів Шевченківської поезії, який відбувся 13 березня в приміщенні бібліотеки. Учні та вчителі зібралися, щоб ушанувати Великого Кобзаря, великого сина українського народу,

Вчимо літери весело разом з LEGOВчимо літери весело разом з LEGO

Абетка для дітей може бути не нудними уроками, а цікавою грою. Тоді дитина навіть і не помітить, що освоїла алфавіт.  Ось так вивчають англійську абетку  першокласники  НВК “Ерудит” м. Києва.

Семінар учителів математикиСемінар учителів математики

17 березня 2017 року в гімназії «Ерудит» відбувся семінар учителів математики м. Борисполя на тему: «Інноваційні технології у викладанні математики як засіб формування ключових компетентностей учнів». Учасників семінару привітав директор