Вишиванка – код незламної нації

День вишиванки – справжнє народне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та вшанування етнічного вишитого українського  одягу.  

Зараз День вишиванки має особливий сенс – українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя на страшній війні. 

   18 травня початкова школа НВК «Ерудит» долучилась до Всеукраїнської акції «День вишиванки» та провела імпровізований флешмоб «Вишиті обереги єднання», патріотичну         руханку «Вишиванка». У класах був проведений виховний захід «Вишиванка єднає в одну родину», на якому розповідали про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка. Школярі виготовляли святкові листівки, паперові вишиванки, китички та мотузки для вишиванок.

     День Вишиванки – 2023 і 449 день кровопролитної війни… Кажуть, що за допомогою одягу можна говорити… А наша українська вишиванка не просто говорить, а волає на ввесь світ про силу, мужність і нескореність нашого народу, бо в кожному стібку зашиті слова материнської молитви, свободолюбивий дух прадідів, код незламної нації і непохитна віра в перемогу! Вітаємо всіх з цим найпрекраснішим, найрізноманітнішим, найбарвистішим, неповторно яскравим днем! Днем збереження споконвічних народних традицій!

      Тримаймося! Єднаймося! Разом до ПЕРЕМОГИ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post