ТЕАТРАЛЬНИЙ ДАРУНОК

Театр – не конвеєрна паприка,

Не стильний салон і не вулиця.

Актори – не цех і не фабрика.

Актори – то ті, хто проснулися!

Сергій Губерначук

       Здається, немає людини, яка б не любила театр – живий вогник спілкування на рівні душі та власних емоцій; дійство, що змушує плакати й сміятися, аплодувати й дивуватися, мріяти й любити. Уже багато століть театральне мистецтво приносить нам естетичну насолоду, дозволяє глибше пізнавати життя. Спостерігаючи прекрасну гру акторів, глядачі поринають у дивовижний світ музики, танців, пластичних етюдів, переосмислюють людські вади й достоїнства, відчувають особливу атмосферу свята.

        З нагоди Міжнародного дня театру, який щорічно відзначають 27 березня, учасники театральної студії «Дійство» НВК «Ерудит» щиро вітають усіх своїх шанувальників і дарують їм прем’єру нової вистави «На перші гулі», створеної за комедією українського письменника й педагога Степана Васильченка.

        Тема першого кохання, чистих переживань і почуттів є провідною в нашій роботі, невичерпною й завжди актуальною, особливо серед молоді. Тож сподіваємося, що у виборі п’єси ми не помилилися. Переглянувши виставу, глядачі зможуть покращити свій настрій, знайти для себе відповіді на багато запитань, відволіктися від життєвих негараздів сьогодення.

        Приємного перегляду!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Увага! Стартував місячник олімпіадного руху!Увага! Стартував місячник олімпіадного руху!

 Знання, формування інтелектуального потенціалу, вияв та підтримка обдарованих дітей є необхідною складовою освітнього процесу НВК «Ерудит».  Масовим та розвиненим напрямом