Вивчаємо навколишній світ

З самого народження у людини є потреба дізнаватися щось нове, вивчати навколишній світ. Ці потреби, природньо, змінюють характер людини в залежності від віку.
Інтегрований курс «Я досліджую світ» забезпечує формування в наймолодших школярів ключових, предметних і міжпредметних компетентностей, які позначаються через уміння вчитися, критично мислити, здатність логічно міркувати, готовність розв’язувати проблеми із застосовуванням досвіду навчальної діяльності, уміння працювати в команді тощо; передбачає оволодіння прийомами пошукової діяльності, розвиток дослідницьких умінь дітей. Педагог має можливість використовувати інтерактивні форми і методи навчання — дослідницькі, інформаційні, моделювання, ситуативні вправи тощо.
Під час вивчення теми «Пізнаю навколишній світ», учні 2-В класу дослідили: за допомогою яких органів ми сприймаємо світ; здійснили заочну подорож до осіннього парку, з’ясували, з яких джерел отримує людина інформацію про навколишній світ. Виготовили власноруч вироби з пластичних і природних матеріалів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post