Як працюють вчителі в умовах війни

    Майже півтора місяця Україна охоплена полум’ям війни. Як змінилося життя наших педагогів після повномасштабного вторгнення росії?

    Сьогодні навчання дітей відбувається у незвичних для нас умовах. Це виклик не тільки для дітей, сімей, а й для вчителів. Педагоги гнучко підійшли до організації роботи з учнями та налаштовували освітній процес так, щоб він був комфортним і сприятливим для школярів. Ми пам’ятаємо: щоб надавати допомогу іншим, необхідно відновлювати свій власний ресурс, задовольняти свої базові потреби. Кожен вчитель подбав про безпечне місце для   себе, де   може проводити уроки, розробив свій алгоритм дій. Педагоги  надають перевагу пошуковим та творчим методам роботи, залучають до проведення уроків тварин, намагаються жартувати з учнями, посміхатись до них, викликати посмішку у відповідь. Аби малеча не втрачала дитинство, провели серію весняних майстер-класів. Спостерігається унікальна ситуація: наші класи «розростаються» ледве не на всю Європу, а подеколи й на кілька континентів. Учні – крім різних регіонів України – підключаються до   уроку з Польщі, Німеччини, Хорватії, Португалії, Чехіі, Данії, Італії…

   У нас як у великому вулику – всі працюють. В позаурочний час педагоги допомагають волонтерам: плетуть маскувальні сітки, збирають засоби гігієни, продукти першої потреби, харчі, ліки.

   Ми віримо в нашу армію. І сподіваємося, що учні знову сядуть за парти, перевзуються у змінне взуття, яке чекає у шкільних роздягальнях, одягнуть нову спортивну форму, в якій зіграють перший переможний матч, на лінійці гучно всі ми виконаємо гімн України… Слава Україні!!!

   А наразі мета номер один – це Перемога!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post