З турботою про дітей

 

Небайдужість до проблем освіти — один з головних напрямків роботи депутата Київської міської ради Непопа В’ячеслава Івановича. Значну допомогу від нього отримав і наш навчальний заклад.

Завдячуючи його підтримці, у НВК “Ерудит” установлені секції для спортивної площадки та проведені роботи в посиленні конструкції огорожі.

Дирекція, батьки та учні висловлюють щиру вдячність Непопу В’ячеславу Івановичу за батьківське піклування, співпрацю та взаєморозуміння.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Вітаємо переможців!Вітаємо переможців!

   ITalent – це перший державний ІТ конкурс Всеукраїнського масштабу! У ньому взяли участь гімназисти НВК“Ерудит”, які використовують комп’ютер для своєї творчості. Це змагання покликане не тільки викликати зацікавленість молоді до професійної орієнтації, але й покласти початок великим ІТ івентам

Формування Людини Майбутнього – основний ціннісний орієнтир сучасної освіти. Засідання педагогічної ради  Формування Людини Майбутнього – основний ціннісний орієнтир сучасної освіти. Засідання педагогічної ради  

          29 серпня 2019 року в навчально-виховному комплексі «Ерудит» відбулося засідання педагогічної ради.      Основною метою її проведення  стало визначення пріоритетів розвитку системи освіти  у 2019-2020 навчальному році.