Захоплива екскурсія

        Учні 6-Б класу відвідали Національний парк “Межигір’я”,  в селі Нові Петрівці на Київщині. Школярі побачили чудовий зоопарк зі свійськими тваринами рідкісних видів, теплиці та оранжереї.

        Але найбільше захоплення викликав у учнів кінологічний центр, у якому постійно знаходиться 82 собаки. Кінологи готують цих тварин для допомоги людям у зоні АТО.

       Одного дня було мало, щоб побачити та оцінити всю красу та велич цього міста. Сподіваємося ще неодноразово повернутися туди.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

І етап змагань з усного математичного рахунку “Прангліміне”.І етап змагань з усного математичного рахунку “Прангліміне”.

  3 жовтня 2018 року учні 9-Б,11-А, 11-Б класів НВК “Ерудит” разом з учителем інформатики Мельниченко Д. С. приєдналися до змагань з усного математичного рахунку “Прангліміне“. Даний захід проводиться на

Вивчаємо історію КиєваВивчаємо історію Києва

Київ – стародавнє європейське місто, столиця величної держави Київської Русі, а тепер не менш величної України. Звісно, маючи тисячоліття історії, Київ просто повинен пишатися, демонструвати й розповідати про свої здобутки