Запалимо свічку пам’яті

        «Пам’ять про голодні роки» – так називався урок, який провела в шкільній бібліотеці Баштова Т.М. з 6-Б класом. Це був урок пам’яті, присвячений мільйонам українців, які загинули мученицькою смертю від голоду в 1932-1933 рр.

      Такі уроки необхідні, щоб збереглася пам’ять про наших земляків і щоб у майбутньому подібні трагедії ніколи не повторювалися.

      Бібліотекар  розповіла дітям про страшні сторінки історії нашого народу, пов’язані з голодомором. Ці історії є лише краплею в морі людського горя, яке довелося пережити українським сім’ям у ті часи. Шестикласники  роздивилися тематичну книжкову виставку й переглянули відеопрезентацію, на основі якої діти побачили, що пам’ять людей, які загинули в роки голодомору живе в душах українців.

       Маємо надію, що це сприятиме формуванню в учнів поваги до подій тих часів, співпереживанню, поваги до минулого нашої країни.

      В Україні проводиться щорічна Всеукраїнська акція «Запали свічку». Нехай свічки горять, зігріваючи душі тих, кого в 33-му не оплакали, не провели, не пом’янули… Нехай кожен із нас торкнеться пам’яттю цього священного вогню. А світло цих свічок хай буде нашою даниною тим, хто навічно пішов від нас. Вони повинні жити в нашій пам’яті. Бо пам’ять – нескінченна книга, у якій записано все: і життя людини, і життя країни…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

День космонавтики в початковій школіДень космонавтики в початковій школі

     12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики, це свято присвячене першому польоту людини в космос. До цього дня в початковій школі НВК «Ерудит» були