Засідання батьківського комітету НВК “Ерудит”

      13 лютого 2018 року відбулося засідання батьківських комітетів 1-11 класів НВК “Ерудит”. Головним питанням порядку денного стало обговорення змін в організації харчування в навчальному закладі.
    Член батьківського комітету 1-А класу Осипчук Н.О. доповіла про те, що в січні 2018 року відповідно до чинного законодавства Управління освіти Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації було проведено тендерну закупівлю послуг з організації харчування. Переможцем зазначеної тендерної процедури став ФОП Поліщук С.В., який і буде надавати послуги з харчування учнів НВК “Ерудит”.
     Директор ФОП “Поліщук С.В.” Поліщук С.В. ознайомила присутніх батьків з договором між Управлінням освіти  Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації та ФОП “Поліщук С.В.”, умовами харчування, зосередила увагу на дотриманні правил охорони праці та пожежної безпеки під час організації харчування.
    Батьківські комітети 1-11 класів вирішили  взяти до уваги інформацію щодо змін в організації харчування учнів НВК “Ерудит” і передачі повноважень у наданні послуг ФОП “Поліщук С.В.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post