Засідання батьківського комітету НВК “Ерудит”

      13 лютого 2018 року відбулося засідання батьківських комітетів 1-11 класів НВК “Ерудит”. Головним питанням порядку денного стало обговорення змін в організації харчування в навчальному закладі.
    Член батьківського комітету 1-А класу Осипчук Н.О. доповіла про те, що в січні 2018 року відповідно до чинного законодавства Управління освіти Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації було проведено тендерну закупівлю послуг з організації харчування. Переможцем зазначеної тендерної процедури став ФОП Поліщук С.В., який і буде надавати послуги з харчування учнів НВК “Ерудит”.
     Директор ФОП “Поліщук С.В.” Поліщук С.В. ознайомила присутніх батьків з договором між Управлінням освіти  Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації та ФОП “Поліщук С.В.”, умовами харчування, зосередила увагу на дотриманні правил охорони праці та пожежної безпеки під час організації харчування.
    Батьківські комітети 1-11 класів вирішили  взяти до уваги інформацію щодо змін в організації харчування учнів НВК “Ерудит” і передачі повноважень у наданні послуг ФОП “Поліщук С.В.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Пришкільний табір відпочинку “Сонячний” на базі НВК “Ерудит” м. КиєваПришкільний табір відпочинку “Сонячний” на базі НВК “Ерудит” м. Києва

  Швидко спливає час. Ще один навчальний рік прямує до свого логічного завершення. Прийшла пора відпочинку та розваг – довгождане