Засідання кафедр

31 жовтня 2017 року на базі НВК “Ерудит” відбулися засідання кафедр учителів суспільно-гуманітарних дисциплін, природничо-математичних дисциплін, іноземних мов, дисциплін естетичного циклу та національного виховання.

Особлива увага керівниками кафедр була приділена обговоренню основних положень Закону України “Про освіту”, знайомству з новими посадовими інструкціями та розгляду правил внутрішнього трудового розпорядку навчального закладу.

Окремо члени кафедр проаналізували питання:

1. Про адаптацію п’ятикласників.

2. Про організацію пошуково-дослідницької роботи.

3. Про організацію підготовки та участь учнів у І етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з предметів навчального циклу.

4. Про підготовку учнів до різноманітних конкурсів, фестивалів тощо.

Дискусії розгорнулися при обговоренні науково-методичних тем, над якими працюють учителі НВК “Ерудит” протягом 2017-2018 навчального року.

Засідання традиційно завершилися ознайомленням з новинками методичної та художньої літератури.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Школа, родина, дитина – успіх! Перші батьківські збориШкола, родина, дитина – успіх! Перші батьківські збори

  28 серпня в навчально-виховному комплексі “Ерудит” відбулися збори для батьків, чиї діти розпочинають перший рік навчання в школі. Директор навчального закладу Перехейда О.М. познайомив батьків першокласників з концепцією Нової

Вибір підручників для учнів 3-х класівВибір підручників для учнів 3-х класів

Протокол № 5 засідання педагогічної ради НВК Ерудит від 02 березня 2020 р. Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 кл. Список підручників для 3 класу 2020-2021 н.р.