Засідання кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін

26 березня 2019 року у НВК «Ерудит» було проведено чергове засідання кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін.

Завідувач кафедри Гончаренко Т.А. проаналізувала роботу вчителів за підзвітний період, ознайомила присутніх зі специфікою активізації науково – пізнавальної діяльності, пошукової науково-дослідницької роботи учнів на уроках української мови та літератури  як одного зі шляхів підвищення якості освіти, довела необхідність творчого формування системних знань на уроках як запоруки успішної підготовки до ЗНО.  

          На засіданні вчителі, що атестуються в цьому навчальному році, представили власні напрацювання.

  1. Гламаздіна І.О. Вступ – презентація «Використання  мультимедійних технологій на уроках української мови та літератури як засіб розвитку творчості учнів та засіб формування навчальних компетентностей вихованців. Сервіси Googleв роботі вчителя-словесника».    
  2. Федоревська Н.Г. Огляд онлайн-виставки «Професійно-особистісний розвиток учителя-словесника. Загальнокультурна та психологічна компетентності».

Особлива увага була приділена розгляду Проекту закону «Про повну загальну середню освіту», поданого на розгляд до Верховної Ради України, що доповнює закон «Про освіту» і дає реальні механізми для реалізації реформи Нова українська школа для учнів, учителів, батьків та освітніх управлінців. Учителі переконалися, що проект закону – це не абстрактні концепції, а вже реальні механізми для розвитку можливостей та таланту кожної дитини, розкриття потенціалу вчителів та освітніх управлінців, спокою та співдії для батьків школярів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Прийом учнів до початкової школи НВК «Ерудит» розпочинається з 10 серпня 2017 рокуПрийом учнів до початкової школи НВК «Ерудит» розпочинається з 10 серпня 2017 року

Прийом учнів здійснюється відповідно до статті 14, статті 35 Закону України «Про освіту», пункту 5 постанови Кабінету Міністрів  України від