Засідання Ради гімназії

1 лютого 2018 року в НВК “Ерудит” відбулося спільне засідання батьківських комітетів 1-11 класів та членів Ради гімназії.

У вітальному слові директор школи Перехейда О.М. акцентував увагу на пріоритетних напрямках роботи навчального закладу.

Про санітарно-гігієнічне забезпечення оптимальних умов життєдіяльності школярів доповідала заступник директора з навчально-виховної роботи Охріменко О.М.

Учасники зібрання відзначили, що в навчальному закладі дотримуються санітарно-гігієнічних умов. Запропонували залучити батьків-лікарів до проведення виховних годин з метою підвищення рівня обізнаності щодо профілактики хвороб та батьків-фахівців сектору “Здоров’я” до проведення роз’яснювальної роботи щодо вакцинації учнів.

Актуальним стало питанняУправління е-навчанням у міжкультурному просторі”. Було схвалено роботу педагогічного колективу та адміністрації НВК “Ерудит” щодо реалізації педагогічного експерименту “Організаційні психолого-педагогічні умови впровадження елементів е-навчання в школі”.

На засіданні обговорювали питання щодо виховання соціальної активності дітей у системі додаткової освіти . Керівники гуртків ділилися досвідом та презентували свою роботу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post