Збір-похід “Козацькими шляхами – 2018”

 

З 05 по 09 травня 2018 року на гостинній Черкащині біля с. Виграїв відбувся ХХУІІІ збір-похід дитячих та юнацьких скаутських та волонтерських організацій “Козацькими шляхами – 2018” під гаслом “Привіт, Навколосвіт!”.

Від НВК “Ерудит ” у ньому взяли участь 25 учнів 4-10 класів під керівництвом Корень Л.О. та Хомицької Ю.Б. 16 учнів поїхали вперше.

Усі діти мали чудову нагоду проявити себе на тренінгах та майстер-класах, взяти участь у різноманітних туристичних квестах та скаутських змаганнях. Учні гімназії Рудич О. та Голубйовський М. отримали особисті дипломи за рекорди “КШ2018”.

Цікаво й змістовно скаути відпочивали ввечері. Діти змогли знайти нових друзів не лише з Києва, а й з Енергодару, Сум, Миколаєва. Щодня проходили творчі вечори та концерти, дискотека на Шовковичній галявині. Діти презентували країну Мексику та мандрували 35 країнами світу. Мандрівка була цікавою та змістовною для кожного. Під час походу учениця 5-Б класу Алєксєєнко С. стала однією із зірок “КШ-18” й отримала диплом та пам’ятний приз за вокальний конкурс.

Учні 8 класу Голубйовський М. Та Вакарчук Ю. отримали звання “Зубреня КШ” за участь у зборі-поході , а всі інші учасники – пам’ятні футболки, нашивки та дипломи. Допамагали нам й активні батьки Вакарxук А.О. , Голубйовський О.О, Іскоростенська А.В. та Писарець Н.П.

Щиро дякуємо за підтримку в організації заходу адміністрацію НВК “Ерудит “ та батьків учнів.

У наступному році плануємо знов відчути себе справжніми скаутами та туристами й зустрітися з друзями на “КШ-2019” .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post