Збір-похід “Козацькими шляхами – 2019″З 08.05 по 12.05 понад тисяча підлітків з усієї України разом з учнями нашої гімназії та вчителями Корень Ларисою Олексіївною й Хомицькою Юлією Борисівною зібралися в Черкаській області, аби взяти участь у екстремальному скаутському поході “Козацькими шляхами”. Молодь розбила наметове містечко біля Виграєва та жила в умовах дикого лісу. Організатори підготували безліч розваг : канатну дорогу, скеледром, катання на човнах та десятки ігор і квестів.

На п’ять днів учасники відмовилися від гаджетів та Інтернету, щоб відчути смак похідного життя.
Діти взяли участь у великій кількості спортивно-змагальних локаціях . Училися в’язати вузли, розпалювати вогнище, освоювали основи медицини та самозахисту.  Тут відбувалася ціла низка творчих майстер класів і навіть танці. Загалом організатори підготували понад 50 локацій, розваг, інтерактиви та тренінги змінюються по кілька разів на день.
Діти отримали незабутні враження
й заряд позитивних емоцій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Засідання кафедри суспільно-гуманітарних дисциплінЗасідання кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін

26 березня 2019 року у НВК «Ерудит» було проведено чергове засідання кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін. Завідувач кафедри Гончаренко Т.А. проаналізувала роботу вчителів