Щорічно учні 5-11 класів  гімназії «Ерудит» беруть участь у Всеукраїнському зборі-поході громадських організацій та волонтерських загонів “Козацькими шляхами”.
У цьому році з 5 по 9 травня близько 1000 осіб, представників скаутських організацій, учнів шкіл, ВНЗ, волонтерських загонів, провели активно час поблизу села Виграїв Корсунь-Шевченківського.
Програмою збору-походу було передбачено чимало заходів для всіх учасників (відповідно до вікових критеріїв та власного скаутського досвіду). Кожного дня діти  змагалися в подоланні різних випробувань, набували лідерських якостей, навичок дій в екстремальних ситуаціях, училися сумлінно служити громаді та духовно розвиватись як особистість.
Учні гімназії долучилися до встановлення рекорду України. Учасниками було зроблено власноруч 4226 маків,  і  ними викладена карта України. Пишаємось своїм завзяттям та наполегливістю !!!!
Дякуємо всім учасникам походу за участь у змаганнях, батькам  та адміністрації гімназії за підтримку й підготовку до зборів!

no images were found