Жовтнева педагогічна рада

      22 жовтня 2020 року у НВК «Ерудит» відбулася педагогічна рада. На засіданні розглядалося питання щодо впровадження в закладі освіти міжнародного стандарту охорони праці ISO45001:2018 (ризики на робочих місцях, травматизм і професійні захворювання).
Заступник директора з навчально-виховної роботи Охріменко О.М. довела до відома колективу вимоги щодо запровадження стандарту та окреслила зміни в управлінні безпекою та здоров’ям.
      До порядку денного було внесено питання про соціальне партнерство в освітньому просторі як основного чинника родинно-патріотичного виховання. Роботу школи з даного питання презентувала заступник директора з виховної роботи Чепурна С.В.
Досвідом роботи поділилися вчителі Герасимова Н.П. та Маркєлова О.І.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Добрий день, країно Знань !Добрий день, країно Знань !

День знань – особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення, i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвоника.

Ми проти СНІДу! Ми за життя!Ми проти СНІДу! Ми за життя!

      Щороку 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Він проголошений Всесвітньою організацією охорони здоров’я  в 1988 році; відзначається за підтримки Генеральної Асамблеї  ООН.  З 2 по 6