Зігріваємо любов’ю кожне дитяче серце

     Україна вже більше двох місяців героїчно бореться за свою свободу, потерпаючи від жахів і несправедливостей війни, яку розв’язала росія.  На жаль, найбільше від руйнівного впливу військових дій страждають діти, адже в силу свого віку вони не здатні осягнути причин таких подій.

     Головним завданням дорослих у такий нестабільний та небезпечний час має бути турбота про психоемоційний стан дітей.  Якнайкраще із цим допомагає впоратись психологиня НВК «Ерудит» Юлія Хвиль, яка активно використовує в психологічній роботі з дітьми   метод ізотерапіі- універсальний інструмент аналізу і пізнання. В основу  занять з дітьми, покладені різні методи образотворчого мистецтва.  Ізотерапію відносять до найбільш поширених способів арт-терапії. Даний метод психологічної корекції, спрямований на подолання сильних емоцій та переживання негативного досвіду, який складно висловити словами.

      До Дня вишиванки Юлією Хвиль був проведений захід для учнів початкової школи. Діти виготовляли паперові ляльки: козака та україночку,  поєднуючи творчий процес з веселим спілкуванням у невимушеній легкій атмосфері. Чудові ляльки було виготовлено тендітними дитячими ручками і розфарбовано у веселі кольори. «Ця лялька стане для мене оберегом від вибухів» – говорить Станіслав. «А я в Італіі, тому лялька для мене – частинка рідної України, за якою дуже сумую» – розповідає Віра. «Якщо ляльки стануть для нас оберегом, так давайте ще зробимо для наших воїнів, адже їм так потрібен захист» – пропонує Микола.

      Такі заходи дають хороший терапевтичний ефект, психологічне розвантаження дітям та покращення їх загального емоційного стану. Зігріваючи любов’ю кожне дитяче серце, захищаючи від зла війни — ми здійснюємо вклад у наше майбутнє і майбутнє України.

Все буде – Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Завантаження домашніх завдань, виконаних учнями під час карантинуЗавантаження домашніх завдань, виконаних учнями під час карантину

До уваги учнів НВК «Ерудит»! Для вас створено освітнє дистанційне середовище, де розміщені завдання з усіх предметів, а також розділ