Перший клас – одна з найголовніших подій у житті малюка. Як правило, до цього важливого дня всі батьки ретельно готуються. У свою чергу, кожен учитель із великим нетерпінням і тривогою завжди чекає на нових вихованців. Саме тому постає питання про необхідність тісної співпраці з батьками майбутніх учнів, бо тільки спільними зусиллями сім’ї та школи можливо створити сприятливі умови для навчання дітей в умовах Нової української школи.

         18 квітня наш навчальний заклад зустрічав батьків майбутніх першокласників на Дні гостинності.

         Школа радо відчинила двері для всіх , хто бажав завітатити до нашої шкільної родини, ознайомитися з життям і досягненнями педагогічного та учнівського колективів. Батьки мали змогу отримати більше інформації  про умови та особливості навчання, дозвілля учнів, про інноваційні проекти, про освітні можливості, на власні очі побачити, як і чим живе школа із середини.

         Гості отримали багато інформації в процесі безпосереднього спілкування з адміністрацією школи, відвідали навчальні кабінети, комп’ютерний клас, спортивний, тренажерний та актову зали, їдальню, бібліотеку, отримали відповіді на всі запитання.

         Піднесений настрій і гарні емоції переповнювали учасників зустрічі.