ЗУСТРІЧ ЮНИХ ЛІТЕРАТОРІВ МІСТА КИЄВА

     «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» проводив на площинах Інтернету зустріч учасників I та II літературного конкурсу «Тобі, Україно, моє слово і діло», на якій переможці й призери обох конкурсів презентували свої літературні твори.

   Юних літераторів та їхніх наставників було запрошено на зустріч в ZOOM – конференції 25 січня о 15.30.

   НВК «Ерудит» представили учні 6-Б класу Ощепкова Дар’я та Олександров Єгор, а також учениця 2-Б класу Миго Марися. Вони є переможцями конкурсу в номінації «Вигадані історії».

   Ощепкова Дар’я, яка посіла перше місце, під час даного заходу цікаво й артистично прочитала свою казочку «Три краплі дощу». Її робота дуже  сподобалася членам журі та учасникам онлайн-зустрічі.

   Спілкування з учнями шкіл столиці було змістовним і повчальним. Діти мали можливість послухати й проаналізувати найкращі твори призерів конкурсу, оцінити їх по-своєму, почути думку майстрів художнього слова про те, як потрібно писати, щоб повноцінно реалізувати свій талант.

   Твори переможців конкурсу будуть видані окремою книжкою, а їхні автори отримають заслужені грамоти.

   Усіх, хто брав участь у конкурсі, обдарують сертифікатами.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

Тренінгове заняття «#Не ведусь: я знаю, як спілкуватися в Інтернеті»Тренінгове заняття «#Не ведусь: я знаю, як спілкуватися в Інтернеті»

Інтернет сьогодні – це доступ не тільки до великої кількості корисної інформації, але й загроза «залежності» від онлайн-розваг і соціальних мереж.З метою поглиблення та розширення знань з основ безпечної роботи

Комп’ютерна графіка – 2017Комп’ютерна графіка – 2017

  Щорічно в грудні проводять Он-лайн змагання з комп’ютерної графіки для учнів 6-11 класів, де кожен може створити власний малюнок за допомогою графічного програмного забезпечення. 8 грудня 2017 року гімназисти

Шановні батьки майбутніх першокласників!Шановні батьки майбутніх першокласників!

Прийом документів для зарахування до 1 класу розпочинається 1 червня 2020 року. Години прийому з 11. 00 – 13.00. З метою організованого прийому документів для зарахування до 1 класу просимо