Зустріч з поетом Григорієм Аврамовичем Фальковичем

 

23 січня у бібліотеці НВК «Ерудит» для дітей 2 – х класів відбулася творча зустріч з Фальковичем Григорієм Аврамовичем — українським єврейським поетом, чиї поетичні збірки відомі в Україні та Росії, поезії публікувалися українською, російською, англійською, мовами їдиш та іврит, зокрема, у зарубіжних антологіях сучасної поезії. Значне місце у творчості останніх років посідає поезія для дітей – доброзичливо – іронічна, дзвінко – прозора, винахідлива, дотепна і добра.

Цікавість до зустрічі була підігріта тим, що учні змогли особисто доторкнутися до творчості живої легенди, лауреата міжнародної премії імені Володимира Винниченка «В галузі української літератури, мистецтва та за благодійницьку діяльність» та  літературних премій імені Павла Тичини, «Планета поета» імені Л.Вишеславського та премії імені Шолом-Алейхема.


     Головною метою зустрічі було не тільки знайомство дітей з творчістю поета, а й залучення їх до читання, на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті особистості. І як же не сказати  про естетичну насолоду юних читачів від спілкування з автором, коли вони мали можливість декламувати рядку улюблених віршів, отримати критичні зауваження чи схвальний відгук на власну літературну творчість від визнаного знавця цієї справи. 
    
Зустріч з Григорієм Аврамовичем залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війниДень пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни

    14 травня Україна вперше на державному рівні вшановуватиме пам’ять тих людей, які, ризикуючи життям, рятували євреїв в роки Другої світової