Зустріч з працівниками поліції

           Сьогодні, як ніколи зростає співпраця закладів освіти   з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
          Відтак 29 вересня учні 2- В класу зустрічалися з працівниками поліції. Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті. Акцентувалась увага школярів на конкретних неприємних ситуаціях, у які можна потрапити через власну необережність, а найголовніше, як їх уникнути. Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві.

         Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисноу інформації та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post

     Усний журнал «Шевченко – це Україна, Україна – це Шевченко»     Усний журнал «Шевченко – це Україна, Україна – це Шевченко»

   14 березня учні 11-А класу під час класної години  читали улюблені вірші з творчості Тараса Григоровича Шевченка. Інсценували уривки з творів «Наймичка», «Катерина». Провели вікторину на знання творчості Шевченка.