Зустріч з письменником

 

15 травня учні 3 – 4 класів мали можливість познайомитися і поспілкуватися з сучасним українським письменником Сашком Дерманським під час презентації його нових книжок  «Крамничка тітоньки Мальви» та «Жменька тепла для мами», випущені друком у видавництві «Старий лев».

До такої події діти ретельно готувалися. Не кожен день маєш нагоду побачити та ще й поспілкуватися з відомою людиною. Тому прихопили свої улюблені твори, написані автором, заготували непрості запитання, які сипалися на Олександра безкінечним потоком. Нетерпляче чекали автограф сесії. Міцно притискаючи до грудей новенькі видання, підписані автором, які так дивно пахли свіжою фарбою, маленькі читачі ще довго не відпускали письменника.

Слід сказати, що  Олександр Дерманський, знаючи вікові особливості і уподобання своїх шанувальників, зміг створити інтригу. Поступово занурюючи у сюжет нових книг, він, як це буває у цікавих фільмах, пропонує маленьким читачам самим дізнатися, чим же закінчуються неймовірні, часто небезпечні,  пригоди  головних героїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Related Post